Povećanje posjećenosti kao posljedica reportaže na televiziji čest je slučaj u Hrvatskoj, ali bi malo tko očekivao da popularni i iznimno posjećeni svjetski servis poput Twittera može na osnovu televizijske reportaže ostvariti rast od čak 43 posto u jednom danu.
Emotivni film o ljubavnom životu FER-ovaca nastavak je isječaka iz filma o FER-u koje objavljujemo na portalu rep.hr.
Erste & Steiermärkische Bank d.d. je, kao prva banka u Hrvatskoj, uvela u svoju ponudu cjelovitu uslugu Verified by VISA (VbV) uključujući izdavanje i prihvat kartica.
Prosječna mjesečna isplaćena neto plaća po zaposlenome u pravnim osobama Republike Hrvatske za veljaču 2009. iznosila je 5 230 kuna, objavio je Državni zavod za statistiku.
Philip Mahoney novi je generalni direktor zagrebačkog hotela The Regent Esplanade, objavio je hotel.
Skraćenje radnog tjedna za pojedine industrije uz subvenciju plaća u tim sektorima, ideja je koju je iznio ministar financija Ivan Šuker na radnom ručku s poduzetnicima, piše Seebiz.eu.
Ovogodišnji Windaysi - deveta po redu Microsoftova konferencija - otvoreni su jučer u Opatiji.
Uz redovno praćenje svih najzanimljivijih događaja vezanih uz predstojeće lokalne izbore u informativnim emisijama, Nova TV na svom portalu dnevnik.hr pokreće i video chat Izbori 2009.
Slovenski državljanin Dejan Rajbar dobio je na posljednjoj sjednici Hanfe održanoj 16. travnja 2009. godine odobrenje Hanfe za imenovanje na funkciju člana Uprave društva NFD Kapital d.o.o.
Ugovor o uvođenju poslovnog informatičkog rješenja za uredsko poslovanje sklopljen je ovih dana između Omega softwarea i Agencije za znanost i visoko obrazovanje.
Procedura je jednostavna – dovoljno je poslati logo tvrtke i sadržaj oglasa na posao@rep.hr i isti ćemo objaviti tijekom toga ili sljedećeg dana.