Oznaka vijesti: informatička natjecanja

Marko Dorčić, Fran Babić i Vlatko Borevković najbolji četvrtaši na državnom iz informatike

Marko Dorčić, Fran Babić i Vlatko Borevković najbolji četvrtaši na državnom iz informatike | Edukacija i događanja | rep.hr Fotogalerija Marko Dorčić, Fran Babić i Vlatko Borevković najbolji četvrtaši na državnom iz informatike

Objavljeni su rezultati državnog natjecanja iz informatike održanog od 18. do 21. travnja u Vodicama.

Pavić, Lendaj i Nežmah četvrti na srednjeeuropskom studentskom natjecanju

Pavić, Lendaj i Nežmah četvrti na srednjeeuropskom studentskom natjecanju | Edukacija i događanja | rep.hr Fotogalerija Pavić, Lendaj i Nežmah četvrti na srednjeeuropskom studentskom natjecanju

Studenti Patrik Pavić, Dorijan Lendvaj i Krešimir Nežmah osvojili su četvrto mjesto na informatičkom natjecanju Central European Regional Contest 2022., održanom ovog vikenda u Ljubljani.

Dorijan Lendvaj ostvario najbolji hrvatski rezultat na Codeforces programerskim natjecanjima | Edukacija i događanja | rep.hr

Student Dorijan Lendvaj osvojio je sjajno drugo mjesto na jučerašnjem Codeforces natjecanju, što je najbolji plasman nekog hrvatskog natjecatelja na tom svjetskom natjecanju.

Lendvaj, Nežmah i Pavić prvi na natjecanju hrvatskih studenata

Lendvaj, Nežmah i Pavić prvi na natjecanju hrvatskih studenata | Edukacija i događanja | rep.hr

Tim u sastavu Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Patrik Pavić osvojio je prvo mjesto na natjecanju timova studenata informatičara hrvatskih sveučilišta.

Hrvatskoj tri medalje na europskoj informatičkoj olimpijadi za djevojke

Hrvatskoj tri medalje na europskoj informatičkoj olimpijadi za djevojke | Edukacija i događanja | rep.hr

Lara Semeš osvojila je srebrnu, a Sara Lazarušić i Iva Tadić brončanu medalje na 2. europskoj informatičkoj olimpijadi za djevojke održanoj prošlog tjedna u turskoj Antaliji.

Hrvatski osnovnoškolci osvojili tri medalje na Europskoj juniorskoj informatičkoj olimpijadi | Edukacija i događanja | rep.hr

Hrvatska reprezentacija osvojila je zlato i dvije bronce na 6. Europskoj juniorskoj informatičkoj olimpijadi održanoj od 19. do 25. rujna 2022. godine.

Lendvaj i Pavić zlatni i na svjetskoj olimpijadi

Lendvaj i Pavić zlatni i na svjetskoj olimpijadi | Edukacija i događanja | rep.hr

Preliminarni rezultati sa svjetske informatičke olimpijade u Indoneziji pokazuju kako su Dorijan Lendvaj i Patrik Pavić osvojili dva zlata.

Hrvatskoj dva zlata na Srednjeeuropskoj olimpijadi

Hrvatskoj dva zlata na Srednjeeuropskoj olimpijadi | Edukacija i događanja | rep.hr

Dorijan Lendvaj i Patrik Pavić osvojili su prvo i treće mjesto na Srednjeeuropskoj olimpijadi iz informatike upravo održanoj u Varaždinu.

Izabrani predstavnici Hrvatske na informatičkim olimpijadama 2022. godine

Izabrani predstavnici Hrvatske na informatičkim olimpijadama 2022. godine | Edukacija i događanja | rep.hr

Na nedavno održanim izbornim pripremama izabrani su članovi hrvatske informatičke i hrvatske juniorske informatičke reprezentacije.

HIO: Patrik Pavić prvi među srednjoškolcima, Lovro Tunjić među osnovnoškolcima

HIO: Patrik Pavić prvi među srednjoškolcima, Lovro Tunjić među osnovnoškolcima | Edukacija i događanja | rep.hr

Patrik Pavić osvojio je prvo mjesto, Dorijan Lendvaj drugo, a Fran Babić treće na hrvatskoj informatičkoj olimpijadi održanoj 29. svibnja u Zagrebu.