Niz natječaja na kojem karlovačka tvrtka Infinum osvaja nagrade nastavio se na android@vidi natječaju na kojem su osvojili prvo mjesto.
IBM-ov Forum 2010. održat će se od 5. do 7. listopada u splitskom hotelu Lav Meridien.
Do početka Weekend Media Festivala ostala su samo dva dana, stoji u priopćenju ovog skupa medijske i komunikacijske industrije u regiji, koji će se održati od 23. do 25. rujna u jedinstvenim prostorima stare Tvornice duhana Rovinj.
Četvrta GDi-jeva međunarodna korisnička konferencija „GDi International Users Conference 2010“ (GDiUC) započet će u srijedu 22. rujna u Opatiji.
GIS Cloud, startup projekt geoinformatičke tvrtke Omnisdata, jedan je od 12 pobjednika finalaSeedCampa upravo održanog u Londonu.
Aplikacija Mateja Špolera iz karlovačke tvrtke Infinum ušla je u 90 najboljih na Samsungovom Global Developer Challengeu.
Harfistica Doris Karamatić svojom je glazbom uvela više od 200 sudionika iz Hrvatske i regije u ovogodišnju Combis konferenciju krovne teme "Istraživanje. Inovacije. ICT.".
Krunoslav Leljak osvojio je 98.000 kuna i prvu nagradu na T-mobile-ovom Budi Kreativan natječaju aplikacijom koja omogućava automatsku identifikaciju kontakta koji nije upisan u kontakte na mobilnom uređaju.
BEST Zagreb i tvrtka Perpetuum Mobile organiziraju natjecanje u izradi web aplikacije u trajanju od 22. do 29. rujna 2010. godine.
Četvrta poslovno-informatička konferencija namijenjena krajnjim korisnicima ICT rješenja i usluga održat će se u Novom Vinodolskom u razdoblju od 16. - 17. rujna.
Procedura je jednostavna – dovoljno je poslati logo tvrtke i sadržaj oglasa na posao@rep.hr i isti ćemo objaviti tijekom toga ili sljedećeg dana.