Tvrtka Omega software je u suradnji s Globaldizajnom na zahtjev Uprave za zaštitu prirode Ministarstva kulture osmislila i započela realizaciju projekta uspostave cjelovitog informatičkog rješenja kojim će se osigurati centralna baza označenih zaštićenih i strogo zaštićenih životinja.
Hrvatska država kao da cijelo vrijeme smišlja kako zagorčati život poduzetnicima, a novi namet odnosi se na proceduru koju će kod javnog bilježnika morati proći sve tvrtke s više osnivača osnovane prije kolovoza ove godine.
Microsoftova igra Reach u samo jednom danu od prodaje je zaradila 200 milijuna dolara,
Prvo okupljanje nekolicine poslovnih anđela, zainteresiranih poduzetnika i znatiželjnika naziva StartUp srijeda, održalo se danas u 17 sati u zagrebačkom Lobbyju.
Japanska tvrtka Pentax ponudila je fotoaparat koji može funkcionirati i kao lego kockica.
Država Izrael otkupila je Twitter account @israel od njezinog prijašnjeg vlasnika Israela Melendeza.
BEST Zagreb i tvrtka Perpetuum Mobile organiziraju natjecanje u izradi web aplikacije u trajanju od 22. do 29. rujna 2010. godine.
Devetnaestogodišnji student na Stanfordu Feross Aboukhadijeh osmislio je svoj YouTube pretraživač i zahvaljujući tome privukao veliku pozornost u samo nekoliko dana.
Algebra je danas u suradnji s Microsoftom predstavila inicijativu “Put do boljeg radnog mjesta”
Četvrta poslovno-informatička konferencija namijenjena krajnjim korisnicima ICT rješenja i usluga održat će se u Novom Vinodolskom u razdoblju od 16. - 17. rujna.
Procedura je jednostavna – dovoljno je poslati logo tvrtke i sadržaj oglasa na posao@rep.hr i isti ćemo objaviti tijekom toga ili sljedećeg dana.