Mobilni operateri obvezni su od početka lipnja korisnicima omogućiti postavljanje mjesečnog limita kako im se ne bi dogodilo da neplanirano prekorače svoju potrošnju.
Mobilna aplikacija Trambus samoborskog srednjoškolca Svena Kapuđije osvojila je drugo mjesto u finalu Start up 2.0 natjecanja održanog 17. i 18. lipnja na Nonick konferenciji u Bilbau.
Dugo očekivani 3D online shopping centar Trillenium Hrvoja Prpića ušao je u beta fazu, no brzi pregled otkriva da ima još puno mjesta za poboljšanja.
Hrvoje Prpić, savjetnik Uprave i nekadašnji osnivač HG Spota koji se u tvrtku vratio prije više od godinu i pol dana na zahtjev Zagrebačke banke, od prvog srpnja napušta tu poziciju.
Vipnet i TookBook predstavili su danas Vipovu eKnjižaru, mjesto za kupnju e-Knjiga za računala, tablet uređaje i smartphoneove.
Popis turističkih portala odnedavno je bogatiji za još jednu web stranicu namijenjenu ljubiteljima putovanja.
Hrvatsko tržište IT usluga i IT tržište u Hrvatskoj i u 2010. godini nastavili su pad - podaci su analitičke kuće IDC Adriatics.
Predavanje suosnivača tvrtke Pet minuta i Shoutema Viktora Marohnića "Od ideje preko investicije do proizvoda" održat će se 28.6.2011. godine u sklopu 4. sastanka Microsoft BizSpark Communitya.
Iskonova usluga namijenjena gledanju tv programa preko računala ili mobitela povećala je broj dostupnih tv programa sa šest na 15.
Na IBM-ovom događanju Storage Solution Forumu 2011 predstavljena su najnovija rješenja za poboljšavanje dostupnosti, sigurnosti i učinkovitosti pohrane podataka.
Procedura je jednostavna – dovoljno je poslati logo tvrtke i sadržaj oglasa na posao@rep.hr i isti ćemo objaviti tijekom toga ili sljedećeg dana.