Hrvatski telekom potrebama korisnika prilagodio je svoj prepaid model Simpa pokrenut prije 12 godina.
Tradicionalno 22. okupljanje stručnjaka za komunikacijske tehnologije, konferencija COM 2011 održat će se od 21. do 23. studenog 2011. godine u Opatiji.
Suradnja izvoznika softvera CISEx i poslovnih anđela CRANE nastavlja se ponudom investicija CISExovim članovima.
Nova Toyota Yaris pokazuje u kojem smjeru bi mogli ići automobili u budućnosti - sastavni dio automobila je touch pad koji služi za navigaciju, surfanje Internetom, pregled SMS-ova, puštanje glazbe s telefona i niz drugih prednosti.
Zbor ICT novinara Hrvatskog novinarskog društva raspisao je natječaj za jubilarnu 10. dodjelu novinarskih nagrada „SAP ICT journalist prize 'Božo Težak'”.
Event Planner je nova i inovativna web aplikacija koja bilježi događaje poput konferencija, seminara ili prezentacija koju je pokrenuo portal Računalo.com
Hrvatska policija objavila je kako surađuje s Grčkom na rješavanju nekoliko slučajeva kaznenih djela prijevare, a u zasebnom slučaju kazneno je prijavljen mladić s Krka koji je prodavao tehničku robu koju nije posjedovao.
Predsjednik Uprave Geofota, Zvonko Biljecki potpisao je danas u Veneciji ugovor o suradnji na izradi topografskih karata i topografske baze podataka za regiju Venetto i grad Veneciju.
Po provedenom natječaju za dodjelu stipendija, Hrvatski Telekom je za akademsku 2011./2012. godinu odabrao šest studenata završnih godina Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebu.
Hrvatska je prva država u koju se odlučio proširiti francuski projekt YokoShopping koji se sastoji od tri aukcijska portala.
Procedura je jednostavna – dovoljno je poslati logo tvrtke i sadržaj oglasa na posao@rep.hr i isti ćemo objaviti tijekom toga ili sljedećeg dana.