Zagrebačka IT tvrtka Netgen nakon dugogodišnje suradnje s kolegama iz Švicarske otvorila je i ured u toj državi.
Luis von Ahn, osnivač iznimno uspješne aplikacije Duolingo, najavio je kako će 2022. godine predstaviti aplikaciju za učenje matematike na osnovnoškolskoj razini.
Započele su prijave za besplatne informatičke tečajeve koje Grad Rijeka organizira od 2005. godine.
Ravnatelj Kliničko-bolničkog centra Sestre milosrdnice Davor Vagić od predstavnika tvrtke Huawei Technologies Hrvatska primio je donaciju opreme za telemedicinu.
Hall of Game - powered by A1, najveći gaming centar u regiji, predstavljen je danas u trgovačkom centru Z u zapadnom dijelu Zagreba.
Kanadska tvrtka FreshBooks koja ima razvojni centar u Hrvatskoj, preuzela je njemačku tvrtku FastBill.
Pokrenuta je mPorezna, mobilna aplikacija Porezne uprave namijenjena građanima.
Splitski startup Teal port pokrenuo je društvenu mrežu ruralnih proizvođača i pružatelja usluga.
Hrvoje Bujas novi je potpredsjednik Europskog udruženja malih poduzetnika - ESBA.
Mobilna aplikacija Drink&Talk pobjednik je Ingemarkovog hackathona održanog krajem rujna.
Procedura je jednostavna – dovoljno je poslati logo tvrtke i sadržaj oglasa na posao@rep.hr i isti ćemo objaviti tijekom toga ili sljedećeg dana.