Oznaka vijesti: Ivan Jambrešić

Samo Poljaci bolji od zagrebačkih studenata na programerskom natjecanju u Ljubljani | Edukacija i događanja | rep.hr

Patrik Pavić, Krešimir Nežmah i Dorijan Lendvaj osvojili su srebro na srednjeeuropskom regionalnom studentskom natjecanju iz programiranja - CERC 2023.

Lendvaj, Nežmah i Pavić prvi i na natjecanju hrvatskih studenata

Lendvaj, Nežmah i Pavić prvi i na natjecanju hrvatskih studenata | Edukacija i događanja | rep.hr

Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Patrik Pavić pobijedili su na natjecanju timova studenata informatičata hrvatskih sveučilišta održanom u nedjelju.

Pavić, Lendaj i Nežmah četvrti na srednjeeuropskom studentskom natjecanju

Pavić, Lendaj i Nežmah četvrti na srednjeeuropskom studentskom natjecanju | Edukacija i događanja | rep.hr Fotogalerija Pavić, Lendaj i Nežmah četvrti na srednjeeuropskom studentskom natjecanju

Studenti Patrik Pavić, Dorijan Lendvaj i Krešimir Nežmah osvojili su četvrto mjesto na informatičkom natjecanju Central European Regional Contest 2022., održanom ovog vikenda u Ljubljani.

Dorijan Lendvaj ostvario najbolji hrvatski rezultat na Codeforces programerskim natjecanjima | Edukacija i događanja | rep.hr

Student Dorijan Lendvaj osvojio je sjajno drugo mjesto na jučerašnjem Codeforces natjecanju, što je najbolji plasman nekog hrvatskog natjecatelja na tom svjetskom natjecanju.

Lendvaj, Nežmah i Pavić prvi na natjecanju hrvatskih studenata

Lendvaj, Nežmah i Pavić prvi na natjecanju hrvatskih studenata | Edukacija i događanja | rep.hr

Tim u sastavu Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Patrik Pavić osvojio je prvo mjesto na natjecanju timova studenata informatičara hrvatskih sveučilišta.

Tko su najbolji učenici na ovogodišnjem državnom iz informatike?

Tko su najbolji učenici na ovogodišnjem državnom iz informatike? | Edukacija i događanja | rep.hr

Državno natjecanje iz informatike održalo se uživo od 3. do 6. svibnja 2022. godine u Vodicama u hotelu Imperial.

Hrvatskoj dva zlata na Srednjoeuropskoj olimpijadi

Hrvatskoj dva zlata na Srednjoeuropskoj olimpijadi | Edukacija i događanja | rep.hr

Hrvatska reprezentacija osvojila je dva zlata na Srednjoeuropskoj informatičkoj olimpijadi, a to nisu jedine medalje koje je osvojila naša reprezentacija.

Izabrani članovi hrvatske informatičke reprezentacije

Izabrani članovi hrvatske informatičke reprezentacije | Edukacija i događanja | rep.hr

Učenici XV. gimnazije Patrik Pavić, Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Vito Anić predstavljat će Hrvatsku na informatičkim olimpijadama u 2021. godini.

XV. gimnazija bila je domaćin tri hrvatske informatičke olimpijade tijekom tri protekla dana.