Iconis

Oglas

UI / UX dizajner

Iconis Digital traži iskusne, UX/UI dizajnere koji žele raditi na inovativnim rješenjima za e-trgovine, product dashboards, video igre, mobilne aplikacije i web aplikacije.

Opis posla:
- stvaranje visoko funkcionalnih i modernih korisničkih sučelja
- Suradnja s developerima i drugim dizajnerima
- kreiranje wireframes, prototypes, storyboards, user flows
- korištenje alata kao što je Figma za proizvodnju vaših koncepata i konačnih pixel perfect dizajna
- istraživanje korisnika
- prenošenje dizajn koncepata u funkcionalan dizajn koristeći design thinking metodu
- osigurati da je dizajn usklađen sa standardima upotrebljivosti i pristupačnosti te načelima dizajna
- razviti dizajn sustav za prepoznavanje i dokumentiranje uzoraka i komponenti
- ostali poslovi digitalne komunikacije i dizajna

Što nudimo?
- plaća do 1.300 €
- udio dobiti - dijelimo svoju dobit s našim stalnim zaposlenicima pod određenim uvjetima
- fleksibilno radno vrijeme
- vrhunsku opremu
- bonus za kraj godine do 200 €
- pozitivno radno okruženje
- minimalno 20 dana godišnjeg odmora
- za roditelje – dodatni dani godišnjeg odmora i 70 € bonusa godišnje
- bonusi temeljeni na projektu za performanse, brzinu i zadovoljstvo klijenata

Zahtjevi:
- izvrsne analitičke vještine i vještine rješavanja problema
- minimalno 3 godine iskustva
- snažno razumijevanje protokola dizajna načela UX/UI
- iskustvo rada s voditeljima proizvoda
- dobre vještine u dizajnerskim alatima – Figma
- dobar UI portfolio
- tražimo osobu spremnu za rješavanje izazova i timski rad
- dobre prezentacijske i komunikacijske vještine

Lokacija rada: Rijeka, Zagreb ili remote

Kontakt podaci

Iconis d.o.o., Gnambova 2, 51000 Rijeka