DECODE

Oglas

iOS developer

O nama
DECODE je softverska agencija, specijalizirana za razvoj kompleksnih softverskih rješenja koja posluje u 8 država, sa sjedištem u Radničkoj cesti u Zagrebu. Fokus nam je razvoj top-tier softverskih sustava koji ostvarujemo u suradnji s vrhunskim međunarodnim inženjerima. Razvijamo softver za različite niše i industrije, a posebno nam leže IoT, Fintech, telekomunikacijske aplikacije, društvene mreže i različita kompleksna enterprise rješenja.

Klijenti su nam dijelom inovativni startupi, a dijelom etablirane globalne tehnološke firme. Ukratko, raznolikih novih izazova ne nedostaje.

Nešto o nama u brojkama – 7 godina postojanja, 36 zaposlenika (od kojih je 1 doktor znanosti), 90% prihoda ostvarujemo na zapadnim tržištima i radi kontinuiranog rasta u potrazi smo za novim vrhunskim inženjerima.

Tvrtka smo koja cijeni želje zaposlenika za stalnim napretkom, drži do obećanja prema zaposlenicima i kroz razne benefite nagrađuje trud svojih zaposlenika.

Opis posla
Tražimo developera/developerku koji će biti zadužen za razvoj iOS nativnih aplikacija.

U suradnji s kolegama planirat ćeš arhitekture sustava i baza podataka, donositi svoje odluke; timski programirati nove nativne iOS aplikacije u Swiftu i Objective-C-u te - kao i svi u timu - koristiti najmodernije alate: Jiru, Slack, Fridge, SourceTree, Dropbox, Jenkins i ostale.

Ponosni smo na pozitivnu atmosferu u kojoj se članovi tima podržavaju, uče novim vještinama te međusobno pomažu s taskovima - a upravo to očekujemo i od tebe.

Uvjeti
- minimalno 1 godina radnog iskustva programiranja na iOS/Cocoa platformi
- poznavanje rada s Gitom.

Bonus bodovi (dodjeljivat će se za):
- rad na cjelovitom projektu koji je dostupan na AppStoreu ili GitHubu
- poznavanje ReactiveCocoa ili rxSwifta
- poznavanje CocoaPods dependency managera
- iskustvo sa MVVM ili VIPER arhitekturom
- poznavanje funkcioniranja CoreData

Što nudimo
- plaću između 8.000 i 14.000 kuna NETO, ovisno o tvom iskustvu i znanju
- 2.500 kuna božićnice
- Macbook Pro 13 i mobilni telefon
- individualne razgovore svakih 3 mjeseca s voditeljem razvoja i jednim od osnivača tvrtke gdje ćete zajedno raditi na tvojem karijernom usavršavanju
- klizno radno vrijeme – na posao dolaziš između 08:00 i 10:00, a odlaziš između 16:00 i 18:00, kako ti odgovara
- opušten rad bez stresa u ugodnoj, timskoj atmosferi
- rad na prestižnim projektima koje vodimo kroz Jiru i Confluence
- rad u tvrtki s dobro osmišljenom organizacijom posla i razvijenim sustavom mentorstva
- mogućnost razvoja vrhunskih developerskih vještina

Podaci zaposlenika

Iskustvo: 1+ godina
Računalna znanja: iOS

Prijave na posao obavljaju se preko linka: https://decode.talentlyft.com/jobs/ios-developer-mf-gJc
Datum do kojeg će oglas biti aktivan: 23.12.2019.