MIT Software

Oglas

Konzultant za poslovne sustave

Tražimo konzultanta za implementaciju i podršku našeg poslovnog sustava, u segmentu vezanom uz računovodstvo i financije.

Kao prednost rada u MIT Softwareu istaknuli bi da radimo u manjim timovima s iskusnim stručnjacima koji mogu brzo i detaljno prenijeti znanje o raznim procesima i tehnologijama manje iskusnim djelatnicima. Posjedujemo iskustvo i tehničko znanje prikupljeno radom na zahtjevnim projektima, uz neformalnu i ugodnu radnu atmosferu za razmjena znanja i ideja.
Detaljnije o našim produktima možete pogledati na stranici HR produkta i tvrtke

Opis poslova
- operativna podrška korisnicima
- rad u implementacijskom timu kod uvođenja poslovnog sustava kod novih korisnika, obuka korisnika u radu s programom
- priprema prijedloga unapređenja programa, testiranje i dokumentiranje novih funkcionalnosti programa

Uvjeti
- VŠS/VSS ekonomskog smjera (poželjni smjerovi: Računovodstvo ili Poslovna informatika)
- iskustvo u sličnim poslovima
- dobro korištenje MS Office alata
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- komunikacijske vještine
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- samostalnost i angažiranost u radu
- sklonost timskom radu
- vozačka dozvola B kategorije

Prednosti
- poznavanje SQL-a

Našim djelatnicima osiguravamo kvalitetnu opremu, kvalitetnu obuku za početnike, dobre alate (ticketing sustav, automatski bildovi, bug tracking, detaljne specifikacije i funkcionalno testiranje) te prostrane nove urede s puno svjetla.

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: VŠS
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: MS Excel, MS Powerpoint, MS Word
Vozačka dozvola: B

Zainteresirani kandidati prijavu i CV mogu poslati na natjecaj@mit-software.hr Oglas će na rep.hr-u biti aktivan do 6.6.2019. godine.