DECODE

Oglas

Java Developer

O nama
DECODE HQ je softverska agencija, specijalizirana za rad na moblilnim aplikacijama koja posluje u 8 država, sa sjedištem u poslovnoj zoni Zagreba. Fokus nam je razvoj top-tier softverskih sustava koji ostvarujemo u suradnji s vrhunskim međunarodnim inženjerima. Razvijamo mobilne aplikacije za različite niše i industrije, a posebno nam leže IoT, MedTech, telekomunikacijske aplikacije, društvene mreže i različita kompleksna enterprise rješenja.
Klijenti su nam dijelom inovativni startupi, a dijelom etablirane globalne tehnološke firme. Ukratko, raznolikih novih izazova ne nedostaje.

Što nudimo
- plaću između 12000 i 16000 kuna neto, ovisno o tvom iskustvu i znanju
- 2500 kuna božićnice
- klizno radno vrijeme – na posao dolaziš između 08:00 i 10:00, a odlaziš između 16:00 i 18:00, kako ti odgovara
- opušten rad bez stresa u ugodnoj, timskoj atmosferi
- rad na prestižnim projektima koje vodimo kroz Jiru i Confluence
- rad u tvrtki s dobro osmišljenom organizacijom posla i razvijenim sustavom mentorstva
- mogućnost razvoja vrhunskih developerskih vještina

Opis posla
Radit ćeš u timu od 20 zaposlenika (od kojih je jedan i doktor znanosti), u firmi koja 80% prihoda ostvaruje na inozemnim, zapadnim tržištima i koja zbog kontinuiranog rasta zapošljava Java developera/ku koji bi se pridružio/la DECODEovom timu.

Fokus će biti na razvoju poslovne logike, integracije s drugim mikroservisima te dizajn i razvoj API-ja koje će tvoje kolege konzumirati putem mobilnih aplikacija.

Kao i svi u timu - koristit ćeš najmodernije alate: Jiru, Confluence, Notion, Slack, Fridge, SourceTree, Jenkins i ostale.
Ponosni smo na pozitivnu atmosferu u kojoj se članovi tima podržavaju, uče novim vještinama te međusobno pomažu s taskovima - a upravo to očekujemo i od tebe.

Potrebno znati
- Objektno orijentirano programiranje u Javi;
- Spring Boot i Spring framework;
- Web servise (REST, SOAP);
- SQL i dizajn relacijske baze podataka;
- Source version control (Git, SVN...)

Potrebno iskustvo
- više od dvije godine Java programiranja ((X)HTML, JavaScript, CSS, XML, XSL(T));
- rad s Eclipse i IntelliJ

Prednost imaš ako
- si upoznat s oblikovnim obrascima (design patterns) i imaš iskustvo rada u JavaScriptu, Angularu, Reactu ili Node.js;
- Agile project management frameworkovi poput SCRUM-a nisu nešto novo za tebe

Podaci zaposlenika

Iskustvo: 2+ godine
Računalna znanja: Java

Prijave na posao obavljaju se putem Talentlyft servisa. Oglas će biti objavljen do 30.06.2019. godine.